Nyertesek
Óvodák:
1 db 1.000.000 Ft értékű
Fairplaytrade vásárlási utalvány:
Mórahalom Város Önkormányzata Napköziotthonos Óvoda (Mórahalom)
10 db 150.000 Ft értékű
Fairplaytrade vásárlási utalvány:
Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda (Tömörkény)
Bodroghalmi Mesepalota Óvoda (Bodroghalom)
Siófok Város óvodája és Bölcsődéje Nyitnikék óvoda (Siófok)
Nyíradonyi Szivárvány Önkormányzati Óvoda (Nyíradony)
Zalalövői Napköziotthonos Óvoda (Zalalövő)
Szegedi ÓVI Katona József Utcai Óvodája (Szeged)
Fehérgyarmati Eszterlánc Óvoda (Fehérgyarmat)
Hajdúdorogi Egyesített Napközi Otthonos Óvodák (Hajdúdorog)
Maroshegyi Óvoda (Székesfehérvár)
Nagymányoki Pitypang Óvoda (Nagymányok)
3 db 150.000,-Ft értékű
Fairplay Trade ajándékcsomag:
Abonyi Szivárvány Óvoda És Bölcsőde (Abony)
Veszprémi Egry Úti Körzeti Óvoda (Veszprém)
Varázskapu Bölcsőde És Óvoda (Váralja)
10 db 100.000 Ft értékű
Fairplaytrade vásárlási utalvány:
Hatvani Százszorszép Óvoda (Hatvan)
Tápiószentmártoni Napsugár Óvoda Gyöngyvirág telephely (Tápiószentmárton)
Solymári Óvoda-Bölcsőde Napsugár Óvoda (Solymár)
Zombai Körzeti Óvoda (Kéty)
Viszneki Óvoda És Konyha (Visznek)
Kuntich Etelka Napköziotthonos Óvoda (Olaszfalu)
Biharkeresztesi Szivárvány Óvoda És Bölcsőde Toldi Tagóvoda (Told)
Fülöpszállási Mesevár Óvoda (Fülöpszállás)
Várdomb-Alsónána Bölcsőde, Óvoda És Konyha (Várdomb)
Károly Óvoda (Mindszent)
10 db 50.000 Ft értékű
Fairplaytrade vásárlási utalvány:
Kőbányai Kiskakas Óvoda (Budapest)
Vértesalja Óvoda Sörédi Tagóvodája (Söréd)
Medgyesegyházi Varázserdő Óvoda (Medgyesegyháza)
Segesdi Tündérkert Óvoda (Segesd)
Mártélyi Általános Művelődési Központ (Mártély)
Játéksziget Napköziotthonos Óvoda (Kartal)
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda (Győr)
Újpetrei Óvoda (Újpetre)
Vértesboglár Általános Művelődési Központ (Vértesboglár)
Szlovák Általános Iskola, Óvoda És Kollégium (Szarvas)
Egyéni nyertesek:
Miele CM 5300 szabadon álló kávéfőző:
Sasgodó Erika (Sárszentmihály)
Miele PORSZ SBAF3 CLASSIC C1 JUB POW porszívó:
Bogos Alexandra (Bonyhád)
Tóthné Misinszki Hajnalka (Zagyvaszántó)
Pálmainé Magoss Judit (Hajdúnánás)
Balláné Nagy Anita (Tiszajenő)
Horváthné Kelemen Katalin (Simontornya)
Kocsárné Páli Zsuzsanna (Szabadszállás)
Bódi Levente (Pásztó)
Gombár Judit (Csabacsűd)
Andrics Tünde (Pécs)
Ferencziné Kormányos Krisztina (Sándorfalva)
Miele játékmosógép
(kb. 25 cm magas, 20 cm széles, 20 cm mély):
Pap Mária (Nagyatád)
Sárdi Enikő (Nagykovácsi)
Dankó Gáborné (Nyírtelek)
Fazekas-Bereczki Mária (Kartal)
Hunyadiné Bajusz Bettina (Kunfehértó)
Miele játékporszívó
(kb. 35 x 15 cm és 10 cm magas):
Veres Szimonetta (Heréd)
Szücsné Seres Rita (Isaszeg)
Horváthné Molnár Krisztina (Perkáta)
Kusztor-Komáromi Krisztina (Neszmély)
Wolf Orsolya (Attala)
Ledenyák Orsolya (Kecel)
Czakóné Hanga Katalin (Kóka)
Deák Ágnes (Szeged)
Brettl Krisztina (Váralja)
Greffné Győri Zsuzsanna (Vác)
Koronás díszdoboz:
Tónya Erika (Törökszentmiklós)
Bériné Cseh Csilla (Magyargéc)
Bényi Katalin (Kápolnásnyék)
Hegedűs József (Földes)
Schweiger László (Vértestolna)
Tarr Diána Beáta (Kisszekeres)
Fehérné Jankovics Marianna (Alsószenterzsébet)
Mihalik Andrea (Szanda)
Martinné T. Gyöngyi (Bócsa)
Vitáris Tímea (Gyöngyössolymos)
Simon Szilvia (Tompa)
Határ Rolandné (Csemő)
Király Nikolett (Ecséd)
Tóth Ágnes (Orosháza)
Jakabné Szabó Éva (Szil)
Eisenberger Eszter (Adony)
Hornok Helka (Gyomaendrőd)
Hoss József (Söjtör)
Forgóné Matalik Renáta (Gyöngyöspata)
Dókáné Léber Katalin (Csipkerek)
Oltványiné Orózo Mariann (Zákányszék)
Szabó Krisztina (Csorna)
Szalai Tiborné (Csorvás)
Kreka Tünde (Karád)
Nagy-Bán Beáta (Nagykőrös)
Fodorné Besenyei Ildikó (Gyöngyös)
Takács László (Baja)
Gábor Zoltánné (Szil)
Gáspárné Fejes Anita (Gyugy)
Gombkötő Réka (Csorvás)
Bódi Dániel (Pásztó)
Solti Eszter (Nógrádsáp)
Dudás Zoltánné (Szolnok)
Kovács Adrien (Heréd)
Tóth-Koter Katalin (Ásotthalom)
Deméndi-Nagy Adrienn (Balassagyarmat)
Kissné Mészáros Magdolna (Szajol)
Farkasné Kovács Anikó (Mogyoród)
Doszpodné Fejes Melinda (Kecel)
Varga Zoltánné (Kajászó)
Nagy Attila (Heves)
Nagyné Nagy Judit (Szentpéterszeg)
Rapcsák Erika (Gara)
Kalóné Pintér Veronika (Bükkábrány)
Darázs Györgyné (Heves)
Pappné Varró Bernadett (Szerep)
Bozzai Nóra (Vasvár)
Panák Laura (Mogyoród)
Redencki Bernadett (Szentes)
Ficsor Lászlóné (Heréd)
Terbe Sándorné
Székely Csabáné (Pécs)
Tóthné Balázs Izabella (Pusztamagyaród)
Csernyi Sándor (Debrecen)
Szántó Patrik (Pusztaföldvár)
Nagymáté-Szolyák Szilvia (Boldva)
Béres Enikő (Szanda)
Takácsné Pápai Beatrix (Varbó)
Antal Hajnalka (Sándorfalva)
Puklér Zsoltné (Ikervár)
Mesterné Kovács Szilvia (Gyomaendrőd)
Balláné Lukács Orsolya (Balassagyarmat)
Bodzás Józsefné (Dunakeszi)
Kovács Szilvia (Gyugy)
Péter Tünde Emese (Héreg)
Bali Ibolya (Szászberek)
Török Henrietta (Simontornya)
Mravik Vivien (Szanda)
Vidók Melinda (Baja)
Vargáné Takács Violetta (Zalaszabar)
Kovácsné Szabó Edit (Csorna)
Varga Edina (Szabadszállás)
Dobosné Kalárics Mária (Csoma)
Laczó Zsanett (Gasztony)
Porubcsánszki Sándorné (Gyomaendrőd)
Varga Zsanett (Velence)
Potyondi Adrienn (Székesfehérvár)
Fejes Vivien (Makó)
Lukácsné Fehér Ildikó (Vése)
Gátfalviné Ravasz Klára (Magyarkeszi)
Dóka Endre (Csipkerek)
Farkas Diána (Bodajk)
Csordás Tamásné (Kakucs)
Lajkó-Huszta Csilla (Zákányszék)
Balogh Emese (Ormosbánya)
Bakosné Gupcsó Marianna (Mende)
Perjésiné Dudás Andrea (Tápiógyörgye)
Boczki-Kocsis Ágnes (Boldva)
Kovács Zoltánné (Egyek)
Sinkó Lászlóné (Nógrádkövesd)
Danczi Andrea (Ipolydamásd)
Hegyi Tímea (Kunfehértó)
Décsei-Paróczi Annamária (Budapest)
Sümegi-Tóth Mónika (Siófok)
Ördöghné Szekeres Tímea (Üllés)
Szalai Barbara (Tompa)
Bíró-Biszak Tímea (Hidas)
Lantosné Raffa Renáta (Gyöngyös)
Zuba-Liszkai Rita (Mezőberény)
Dombosné Csillag Krisztina (Csorna)